Меркель – Путіну: Україна має отримати повний контроль над своїм кордоном на сході

Меркель – Путіну: Україна має отримати повний контроль над своїм кордоном на сході

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін зустрілися в російському чорноморському порту Сочі для перемовин щодо конфліктів в Україні та Сирії, а також напружених двосторонніх відносин.

Обидва лідери дали прес-конференцію після переговорів 2 травня. Зустріч відбулася за декілька годин до запланованої телефонної розмови між Путіном і президентом США Дональдом Трампом.

«Сьогодні ми іще раз підтвердили необхідність суворого спостереження за дотриманням мінських угод сторонами конфлікту [в східній частині України],” ­– сказав журналістам Путін.

Меркель заявила, що Москва і Берлін «мають різні думки про причини конфлікту». Як стверджує пані Меркель, для Києва важливо відновити повний контроль над своїм кордоном, в тому числі на ділянці між сепаратистськими районами, контрольованими Росією.

Одноденна поїздка Меркель є її другим візитом до Росії, відколи Москва анексувала Кримський півострів з України в березні 2014 року.

Меркель є ключовим посередником у конфлікті між Україною і Росією і виступає прихильником санкцій проти Росії до повного виконання Мінських угод про врегулювання ситуації на сході України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ