Подвійна мораль нашої свідомості

Подвійна мораль нашої свідомості
Нині, у час розбудови держави, ми стикаємось із подвійною мораллю, що губить нашу націю. Ідилія “червоного раю” також нищила український генофонд: ліквідувала інститут шлюбу, “оголила” наші сакраментальні цінності (любов, чесність, духовну й тілесну цноту). Одне ми говорили на роботі, друге – в сім’ї, а третє – думали. Цей гібрид називався “подвійна мораль”.

Хтось скаже, що в цій нелюдській системі не можна було вижити, що моральним було бути не те, що важко, а й небезпечно, бо це Соловки, Сибір, винищення чи самогубство, на яке йшли зневірені поети-ідеалісти. Але це неправда. Були й тоді великі люди, що жили без подвійної моралі, і це не тільки подвижники у в’язницях.

Згодом розпочалось фізичне винищення українців. Страшна маніпулятивна політика вбивала інтелігентних, освічених, порядних, моральних людей. Сталін як українофоб і російський імперіаліст хотів знищити будь-яку духовність і все святе, що мав наш народ.

Світлі ідеали, які хотіли осягнути “люди без Бога”, перетворилися у плекання злодійства, хамства, розпусти… Ми й сьогодні стикаємося з високим рівнем безпринципності саме через радянські проекти подвійної моралі, що дозволяли за красивими словами приховувати огидні вчинки.

Радянське пекло зникло, але не комуністична свідомість. Сьогодні мудрі керманичі не займають посад, багаті меценати не піднімають українське мистецтво, інтелігенти-подвижники не зміцнюють національну ідею… “Чесний інтелект” залишається пригнобленим, пригніченим, голодним.

“Червоний рай” відійшов у минуле, та подвійна мораль залишилася. Вона трансформувалась, її наслідки скрізь. Це не випадковість, а хитрий і мудрий проект світових маніпуляторів. Релятивізм, що розмиває кордони між добром і злом, змітає на своєму шляху людину та її моральні цінності. Людство із мети перетворюється на засіб, споживача, машину.

У таємній промові засновника ЦРУ Аллена Даллеса 1945 р. щодо народів СРСР, зокрема й українців, ішлося: “Посіявши хаос, ми непомітно підмінимо їхні цінності на фальшиві… Література, кіно, театри – зображатимуть і підноситимуть ниці людські почуття. Ми будемо всіляко підтримувати й звеличувати так званих митців, які насаджуватимуть і удовбуватимуть в людську свідомість культ сексу, насильства, садизму, зрадництва, – словом, всякої аморальності…”.

Подвійна мораль свідомості руйнує нас зсередини, не дає нації розвиватися, будувати європейське майбутнє. Оскільки пережитки комуністичної свідомості блокують наш національний поступ, маємо докласти усіх зусиль для подолання цього негативного явища. Відродження наших традицій, пропагування істинних цінностей та щирого патріотизму повинні бути основою національної політики. Маємо плекати наші традиції для прийдешніх поколінь, щоб залишити їм у спадок успішну країну.

 

Використання матеріалів «Matrix-divergent» дозволяється за умови посилання на «matrix-info.com»
Для інтернет-видань обов’язкове зазначення автора публікації та пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал. 
Думки, викладені у публікаціях, відображають позицію їх авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори. Редакція може не погоджуватись із думкою авторів публікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ