Тереза Мей: Великобританія надає сильну підтримку Україні, включно з тиском на Росію через санкції ЄС

Тереза Мей: Великобританія надає сильну підтримку Україні, включно з тиском на Росію через санкції ЄС

“Учора ввечері прем’єр-міністр Великобританія Тереза Мей провела телефонну розмову з президентом України Петром Порошенком. Обидва лідери обговорили Мінський процес, ситуацію на сході України та необхідність подолання нестабільності”, – розповіли в канцелярії прем’єр-міністра Великобританії.

“Прем’єр-міністр запевнила, що Великобританія надає сильну підтримку Україні, включно з тиском на Росію через санкції ЄС. Вона продовжувала обговорення про те, як міжнародна реакція на інцидент з отруєнням в Солсбері показала, що скоординовані дії широкого кола союзників є найбільш ефективним способом реагування на російську агресію.

Вони також обговорили оголошення Об’єднаної слідчої групи про те, що ракета, яка знищила політ MH17, належала російській армії, зазначивши, що подібні дії вписуються в добре сформовану модель російської агресії.

Прем’єр-міністр запропонувала повну підтримку Великобританії слідчій групі, яка розглядає цей інцидент, в якому загинуло 10 британських громадян.

Прем’єр-міністр та президент обговорили важливість програми реформ в Україні. Також вони чекають на майбутню конференцію щодо українських реформ, що відбудеться в Копенгагені та на можливість продемонструвати досягнутий прогрес.

Прем’єр-міністр також подякувала президенту Порошенко за тісну співпрацю між Україною та Великою Британією напередодні фіналу Ліги чемпіонів у суботу, коли 30 000 британських шанувальників поїдуть до Києва, щоб побачити як “Ліверпуль” побореться з “Реалом”, Мадрид”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ