Трамп привітав Україну з Днем Незалежності

Трамп привітав Україну з Днем Незалежності

Президент України Петро Порошенко отримав вітання від Президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа з нагоди 26-ї річниці незалежності України. На сайті президента України цитують це привітання. Прес-секретар президента Святослав Цеголко у Facebook подає текст вітання:

“Шановний пане Президенте,

Від імені Сполучених Штатів Америки вітаю Вас і народ України з святкуванням 26-ї річниці незалежності України 24 серпня.

З дня проголошення Україною незалежності 24 серпня 1991 року і особливо після Революції Гідності, Сполучені Штати завжди підтримували прагнення України стати дійсно європейською країною. Будьте впевнені, що Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати ці прагнення і докладатимуть зусиль разом з Вами, нашими європейськими партнерами та іншими однодумцями для відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Попри існуючі виклики попереду, 24 серпня є днем святкування української незалежності та відзначення уже досягнутих результатів. Сполучені Штати передають вітання та щирі побажання в цей особливий день.

З повагою

Дональд Трамп”

Джерело
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ