МакКейн закликає Трампа надати Україні летальну зброю

МакКейн закликає Трампа надати Україні летальну зброю

Заява Джона МакКейна щодо надання адміністрацією Трампа летальної зброї Україні.

Вашингтон, США – Сенатор США Джон МакКейн, Голова Комітету з питань Збройних Сил Сенату, виголосив наступну заяву перед поїздкою секретаря Меттіса до Києва, закликаючи адміністрацію Трампа забезпечити летальну оборонну допомогу Україні:

«Візит міністра оборони Меттіса до Києва дає ще одну можливість для Сполучених Штатів скорегувати свою політику щодо України та надати летальну оборонну допомогу, якої країна потребує для захисту свого суверенітету та територіальної цілісності. На початку цього тижня президент Трамп зробив крок вперед, коли змінив курс і відійшов від невдалої політики свого попередника в Афганістані. Тепер Президент має таку саму можливість щодо України.

Сполучені Штати давно повинні були надати Україні летальну оборонну допомогу, якої вона потребує для запобігання та захисту від подальшої російської агресії. Збільшення плати за агресію може допомогти змінити розрахунки Володимира Путіна, змусити Росію повністю дотримуватись Мінських угод і, в кінцевому підсумку, створити більш стабільні умови безпеки на місцях, що є необхідними для миру. Іншими словами, надання оборонної летальної допомоги Україні не суперечить мирному врегулюванню цього конфлікту – це важливо для досягнення цього. Поки залишається статус-кво, у Росії немає підстав змінювати свою поведінку і ми повинні очікувати більше насильства та більше смертей.

Кілька тижнів тому Президент зробив перший значний крок на шляху збільшення плати Росії за агресію, коли він підписав закон про нові санкції, прийняті Конгресом. Зміна політики США щодо надання летальної оборонної допомоги Україні – це ще один крок у правильному напрямку – потужний сигнал про те, що Сполучені Штати будуть відстоювати суверенне право своїх союзників та партнерів вибирати своє власне майбутнє »

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ