Виступ Джонсона на конференції з питань реформ в Україні

Виступ Джонсона на конференції з питань реформ в Україні

Конференція з питань реформ в Україні: звернення міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона 

6 липня 2017 року

Доброго дня всім і дуже дякую за те, що ви приїхали.

Прем’єр-міністр Гройсман і я щойно були на Лондонській конференції з питань реформ в Україні і я думаю, що було б справедливим сказати, що це була найцікавіша та рушійна подія в тому сенсі, що ми почули від 30 країн, усіх головних світових фінансових установ, європейських фінансових установ, всі підтримують Україну в процесі реформ в Україні.

Зрозуміло, що було невелике занепокоєння стосовно того, щоб втримати цей процес реформ в русі, було несприйняття російської агресії і всі вважали своїм обов’язком підтримувати та захищати Україну. Наполягали на прихильності до верховенства права, системи, заснованої на правилах, в яку ми віримо, і країни говорили про те, що вони роблять, щоб допомогти Україні різними способами: від постачання медичного обладнання до надання допомоги банківській системі, до проведення свята для дітей з Донбасу, які зазнали впливу конфлікту.

Але присутня була також потужна згода щодо величезного значення України для нас усіх та важливості успіху України і я повинен сказати, що також було присутнє захоплення українським керівництвом, українськими політиками, через те, що вони намагаються зробити, незважаючи на всі труднощі та всі виклики, з якими стикається Україна. І, звичайно ж, міжнародні фінансові установи мали багато оптимізму щодо того, чого було досягнуто за останні 3 роки, незважаючи на виклики, з якими зіткнулася Україна, та оптимізму щодо майбутнього.

Тому дуже дякую всім вам за те, що ви прийшли і я вважаю правильним сказати прем’єр-міністру, що Лондонська конференція з питань реформ в Україні отримала дуже широку підтримку з боку міжнародного співтовариства в зв’язку з вашою програмою реформ і ви, звичайно, можете розраховувати на те, що Об’єднане Королівство буде стояти з вами пліч о пліч довгий час. Велике спасибі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ