Дві тисячі осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, отримають допомогу від агентства ООН та Німеччини 

Дві тисячі осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, отримають допомогу від агентства ООН та Німеччини 

Дві тисячі осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, отримають від Німеччини та МОМ допомогу на розвиток самозайнятості та власного бізнесу.

3 жовтня 2017 – Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції – і німецький Банк Розвитку KfW, що діє від імені уряду Німеччини, сьогодні в Києві підписали угоду про реалізацію дворічного проекту, покликаного допомогти понад 2 000 постраждалих в результаті конфлікту в Україні у створенні нових та розвитку чинних можливостей самозайнятості та самозабезпечення.

«Уже понад три роки Україна страждає від воєнного конфлікту на сході, близько 1,6 мільйона осіб були вимушені залишити свої домівки і переселитися в інші регіони країни. Їх тривале перебування у приймаючих громадах створило серйозне навантаження на наявні ресурси. Проект, який ми розпочинаємо сьогодні з МОМ, має на меті сприяти зусиллям уряду України, спрямованим на розвиток самозабезпечення та розширення можливостей для самозайнятості серед вимушених переселенців та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Ернст Вольфганг Райхель.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ