Расмуссен: амбіції Росії сягають далеко за межі України

Расмуссен: амбіції Росії сягають далеко за межі України

Гудзонський інститут запросив Андерса Фог Расмуссена для виступу і дискусії в обговоренні ситуації в Україні та задля підтримки трансатлантичної єдності. Расмуссен є колишнім генеральним секретарем НАТО та прем’єр-міністром Данії, а сьогодні – зовнішнім радником Президента України Петра Порошенка. Нещодавно він повернувся з Донбасу.

Під час виступу Расмуссен зазначив:

“Місяць тому ми відвідали лінію контакту між незалежною і окупованою Україною. Не потрібно вводити в оману і називати цей конфлікт в Україні замороженим. Більше ніж 10 000 людей було вбито під час цього конфлікту, 1,5 мільйона є внутрішньо переміщеними, 3,5 мільйона українців потрапили в пастку за лінією конфлікту. Російська агресія проти України перешкоджає Європі стати вільною і об’єднаною, а саме таке її бачення було сформульоване після закінчення Холодної війни. Я розглядаю це як частину дуже чіткої амбіції Росії, яка сягає далеко за межі України. Це частина більших амбіцій – відновити російську велич на території колишнього Радянського Союзу, посилити роль Росії у світі і бути на світовій сцені рівною з Сполученими Штатами”.

Джерело

Після цієї дискусії Расмуссен написав у Twitter:

“Битва в Україні відбувається між західними та самодержавними цінностями. Саме тому всі західні країни зацікавлені в успіху України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ