Сенат США засуджує дії Росії в Керченській протоці

Сенат США засуджує дії Росії в Керченській протоці
Учора, 29 листопада, Сенат США одноголосно ухвалив резолюцію, що засуджує агресивні дії Росії у Керченській протоці. У документі, зокрема, йдеться:

“Сенат США рішуче засуджує провокаційні дії Російської Федерації в Керченській протоці проти українського флоту та закликає уряд Росії негайно звільнити всіх українських членів екіпажу та судна й припинити перешкоджати українським та міжнародними кораблям, що проходять через Керченську протоку.

 Ми підкреслюємо, що поведінка уряду Російської Федерації дестабілізує регіон і провокує подальшу ескалацію. Ми також закликаємо членів міжнародного співтовариства об’єднатися в опозицію до дій уряду Російської Федерації в Керченській протоці, оскільки вони порушують основні принципи міжнародного права, що стосуються всіх країн.

 Сенат США вітає і підтримує Кримську декларацію Держсекретаря Помпео, в якій ідеться, що Сполучені Штати ніколи не визнають анексію Криму Росією.

Ми також підтверджуємо незмінну підтримку народу та уряду Сполучених Штатів для громадян України та територіальної цілісності України. Ми закликаємо президента та адміністрацію використовувати всю повноту державної влади, щоб рішуче висловити протест проти нападу 25 листопада 2018 року Російської Федерації на українські сили, при кожній нагоді”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ