Зустріч державного секретаря США Тіллерсона з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим

Зустріч державного секретаря США Тіллерсона з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим

Прес-секретар департаменту Хізер Науерт:

Державний секретар Тіллерсон зустрівся з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим сьогодні у Вашингтоні. Зустріч тривала більше години, під час якої було обговорено широке коло питань, включаючи ситуацію в Україні, Сирії, а також проблеми двосторонніх відносин.

Держсекретар і міністр закордонних справ обговорили важливість знищення ІДІЛ, досягнення деескалації насилля в Сирії та забезпечення надходження гуманітарної допомоги сотням тисяч цивільних по всій країні. Крім того, Держсекретар і міністр закордонних справ ще раз заявили про підтримку політичного процесу в Женеві, очолюваного ООН, який є основним у міжнародних зусиллях з досягнення стабільного врегулювання конфлікту.

Щодо питання України, державний секретар наголосив на необхідності прогресу у просуванні до повного виконання Мінських домовленостей. Санкції стосовно Росії залишатимуться незмінними, допоки Москва не змінить напрямок дій, що їх викликали.

Сполучені Штати Америки і Росія домовилися продовжувати дискусії заради вирішення інших проблем двосторонніх відносин, включно з питанням стратегічної стабільності.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ